Kdo Jsem

Ahoj všichni,
jmenuji se Zuzana Erretová, narodila jsem se v roce 1988 pocházím z Chomutova, nyní se nacházím v malebné vesničce u Loun. Fotografovat jsem začala v roce 2012, kdy jsem si koupila svoji první digitální zrcadlovku Sony A200 s objektivem 18-70 mm a 75-300. Předtím jsem samozřejme měla nějaké kompakty, ale opravdové focení začalo až s tímto fotoaparátem. V roce 2014 jsem si pořídila vysněný fotoaparát Canon EOS 60D s bohatým příslušenstvím, které se neustále rozrůstá :)

Nejraději fotím psy a koně a to při jakýchkoliv příležitostech, ale nebráním se ani focení lidí a přírody. Okrajově pak fotím svatby nebo kulturní akce. Nejprve jsem fotila jen pro radost, později i pro známé a nyní již pro všechny, kteří mají o mé služby zájem. Mé fotografie naleznete např. v časopisech Pes přítel člověka nebo v novém magazínu Haf a Mňau.

Koníčky a zájmy: Dcerka Terezka :-) ,sportovní kynologie, příroda, jízda na koni, posezení s přáteli, atd… Pokud se vám moje fotografie líbí a chtěli by jste nafotit vaše miláčky, kontaktujte mně pomocí emailu nebo kontaktníku a určitě se domluvíme.

Spolupracuji s kynologickým časopisem Pes přítel člověka.

Magazínem o kočkách a psech Haf a Mňau

Hotelem, výcvikovým centrem, atd... Petpoint.


Ateliér

Ateliér se momentálně nachází v našem rodinném domku, takže kdo by měl zájem, neváhejte mne kontaktovat. :-)

Moje výbava

Používám fotoaparát značky Canon EOS 60D s objektivem EF-S 17-85 f/4,0-5,6 IS USM a systémovým bleskem Canon 430EX II. V nejbližší době očekávám nový přírůstek v podobě objektivu Canon EF 70-200 f/4,0 L USM.